Mieszko Piast w okręgówce!

W sobotę 30 czerwca na stadionie MOSiR Cieszyn zostało rozegrane drugie spotkanie baranżowe pomiędzy Mieszko Piastem Cieszyn a Tempem Puńców.
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis, w drugiej konfrontacji lepszy okazał się zespół z Cieszyna - wygrywając 3:0. Tym samym Piast Cieszyn awansował do Klasy Okręgowej.

Stadion przy alei Łyska w Cieszynie wypełniony był kibicami obu drużyn, sprzedanych zostało ponad tysiąc biletów na mecz. Kibice długo nie musieli czekać na gola - w dwudziestej szóstej minucie po faulu na Grzegorzu Wisełce karnego strzelił piłkarz Piasta Cieszyn Tomasz Kołder. W sześciedziątej minucie meczu  meczu pada druga bramka dla Piasta - strzelcem był ponownie Tomasz Kołder. w dziewięćdziesiątej minucie meczu Piotr Piechowiak został sfaulowany w polu bramkowym i prowadzący spotkanie sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę wykorzystał grający trener Mieszko Piasta Michał Kurzeja, ustalając wynik meczu na 3:0