Ksiądz na lodzie...

Szczytny cel, dobry pomysł, tyle wystarczy by zaprosić parafian i nie tylko do kibicowania. Zebrzydowicki wikary Mateusz Dudkiewicz, który znany jest z gry w hokeja (jest graczem Czarnych Panter o czym wielokrotnie wcześniej pisaliśmy) zorganizował po raz drugi Charytatywny mecz hokeja na lodzie pomiędzy drużynami CJTH Czarne Pantery a IPA HAWKS Jastrzębie Zdrój

Zobacz video: (pierwsza zdobyta bramka Panter)

W trakcie całej imprezy na uczestników czekało mnóstwo atrakcji. W przerwie pomiędzy tercjami wystąpiła młoda mistrzyni jazdy figurowej na lodzie Magda Kuczek z Unii Oświęcim. Bramkarza Czarnych Panter podczas jednej z przerw „przetestował” i to bardzo udanie najmłodszy gracz w hokeja z Zebrzydowic 8-letni Daniel Barycki.

Zobacz video: (Daniel rozgramia bramkarza Panter)

Podczas ostatniej przerwy zlicytowano koszulkę Mariusza Czerkawskiego oraz wystąpiła młodzież z kółka teatralnego. Ostatecznie Czarne Pantery po bardzo dobrym i wyrównanym meczu wygrały 2:1. Nie to jednak było najważniejsze. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyjazd wakacyjny dzieci z najuboższych rodzin.