Wygrana LKS Pogórze w ostatniej akcji meczu

W sobotę 26 września 2020 r. o godz.16 na boisku LKS Goleszów odbył się mecz X kolejki Klasy Okręgowej podgrupy Skoczów w piłce nożnej, pomiędzy drużynami LKS Gpleszów i LKS Pogórze. Zwyciężyła drużyna z Pogórza 2 - 1 ( 1 - 1 ). Pierwsza połowa, to bardzo wyrównany mecz. Pierwszą bramkę dla Pogórza zdobył w 35 minucie Michał Czakon. W 45 minucie padła wyrównująca bramka autorstwa Dawida Szpaka. Druga połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy jednak byli bardzo nieskuteczni. Dopiero ostatnia akcja meczu dała zwycięstwo drużynie z Pogórza, a strzelcem bramki był Krystian Danel. Fot. Piotr Górecki