SP-1 Koniaków zdobywcą Pucharu Wójta

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koniakowie został zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Istebna, który odbył się dzisiaj w Istebnej.
W decydującym o końcowym zwycięstwie spotkaniu SP-1 Koniaków pokonał SP-1 Jaworzynka 2:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Wojciech Małyjurek (SP-1 Jaworzynka), natomiast najlepszym bramkarzem Dawid Pawlusiński (SP-2 Koniaków Rastoka).
Tytuł króla strzelców wywalczył Dariusz Juroszek (SP-1 Koniaków), który zanotował na swoim koncie 6 trafień.

SP-1 Koniaków - SP-1 Jaworzynka - 2:0
SP-1 Istebna - SP-2 Koniaków - 2:2 (karne 4:3)

Tabela końcowa

1 SP-1 Koniaków 4 12 pkt. 13:1
2 SP-1 Jaworzynka 4 9 pkt. 10:2
3 SP-1 Istebna 4 4 pkt. 5:10
4 SP-2 Koniaków Rastoka 4 4 pkt. 3:8
5 SP-2 Istebna Zaolzie 4 0 pkt. 0:10

Drużyny SP-1 Istebna i SP-2 Koniaków Rastoka miały taki sam dorobek punktowy i identyczną różnicę bramek, tak więc o 3 miejscu zadecydowały rzuty karne, w którym lepsi okazali się młodzi piłkarze z Istebnej.
źródło: SRiWR "OLZA"