Lider Wojewódzkiej Ligi Juniorów U19 przegrywa w Pogórzu

Do wielkiej niespodzianki doszło w VIII kolejce Ligi Wojewódzkiej Juniorów U19 sezonu 2020 / 2021. 24 października 2020 r. grająca na własnym boisku drużyna juniorów LKS Pogórze pokonała w wielkim stylu faworyta i lidera Ligi, drużynę CKS Piast Cieszyn. Mecz dostarczył wielkich emocji i był jednym z najlepszych w tym sezonie spotkań na tym szczeblu rozgrywek. Pierwsza połowa to frontalne ataki gospodarzy, zakończone dwoma bramkami Przemysława Góreckiego i Daniela Ciepielaka. W drugiej połowie do głosu doszli młodzi piłkarze z Cieszyna. Marcin Greń i Jakub Jeleń doprowadzili do wyrównania. Gdy trzecia bramka dla lidera wisiała w powietrzu, szybka kontra piłkarzy z Pogórza zakończyła się zdobyciem przez nich bramki. Błąd obrony gości wykorzystał Mateusz Albiński. Wynik 3 - 2 dla gospodarzy nie uległ już zmianie do końca spotkania, które przedłużone zostało o 3 minuty. Fot. Piotr Górecki