Sparingi, sparingi...
10.02.2008 0:00
W sobotę 9 lutego rozegrano kolejną partię spotkań sparingowych z udziałem naszych zespołów. Poniżej przedstawiamy wyniki tych batalii.
KS Kuźnia Ustroń - LKS Tempo Puńców - 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Bramki: Tomasz Kożdoń (2), Rafał Podżorski, Marcin Piecha, Maciej Wasilewski - Tomasz Morys (2)
Skład Kuźni: Piotrowicz - Jaworski, Iwaniec, Węglarz, Podżorski, Haratyk, T. Czyż, Kieczka, Piecha, Juroszek, Kożdoń oraz Sztefek, M. Nowak, Madzia, Culik, Macura, M. Czyż, Dziadek, Graczyk
Skład Tempa: Żyłka - Wisełka, Cieślar, Stanik, Piechowiak, Kluz, Dziadek, Szarzec, Praszywka, Morys, Chlebek oraz G. Szurman, M. Szurman, Ferfecki
LKS Drzewiarz Jasienica - RKS Skra Częstochowa (A-klasa) - 1:4 (1:1)
Bramka: Daniel Szwarc
Skład Drzewiarza: Korzus - Duława, Kleszcz, Cebulak, Stokłosa, Bebek, D. Szwarc, B. Jędrzejko, Legięć, A. Szwarc, M. Jędrzejko oraz Wehsoly, Czyż, Sztykiel, Kisiała, Lanc, Zdolski, Kuś, Gucwa, Pilch, Szymanek, Misik
RKS Cukrownik Chybie - GKS Pniówek 74 Pawłowice - 0:12 (0:4)
Skład Cukrownika: Gruszka (43. Stokłosa) - Mleczko (46. Pisarek), Filapek (75. Berta), Rakus, Fizia - Papkoj, Ł.Folek, Feruga, Zygma - Wlazło (75. Mleczko), Ł. Szczygielski
LKS Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała (juniorzy) - 2:3
Bramki dla Spójni: Duda (samobójcza), Norbert Uchyła
Skład Spójni: Jacak – Sikora, Genc, Chudzik, Kubica, Gala, Wawro, Antkiewicz, Sobejko, Uchyła, Świerkot oraz Herok, Seruga, Janik
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Sokol Dolní Lutyně - 4:0 (3:0)
Bramki dla Mieszko-Piasta: Łukasz Jeleń - 3 (26, 35, 53), Michał Kotwica (21)
Skład Mieszko-Piasta: Przeworski – Gebel, Kotwica, Kozieł, Flejszman, Misztal, Kocur, Padło, Żwirek, Chitryniewicz, Jeleń oraz Oleksy, Granda, Machej
* mecz rozegrany w ramach turnieju Refotalcup w Olbrachicach
KS Kuźnia Ustroń - LKS Tempo Puńców - 5:2 (0:2, 2:0, 3:0)
Bramki: Tomasz Kożdoń (2), Rafał Podżorski, Marcin Piecha, Maciej Wasilewski - Tomasz Morys (2)
Skład Kuźni: Piotrowicz - Jaworski, Iwaniec, Węglarz, Podżorski, Haratyk, T. Czyż, Kieczka, Piecha, Juroszek, Kożdoń oraz Sztefek, M. Nowak, Madzia, Culik, Macura, M. Czyż, Dziadek, Graczyk
Skład Tempa: Żyłka - Wisełka, Cieślar, Stanik, Piechowiak, Kluz, Dziadek, Szarzec, Praszywka, Morys, Chlebek oraz G. Szurman, M. Szurman, Ferfecki
LKS Drzewiarz Jasienica - RKS Skra Częstochowa (A-klasa) - 1:4 (1:1)
Bramka: Daniel Szwarc
Skład Drzewiarza: Korzus - Duława, Kleszcz, Cebulak, Stokłosa, Bebek, D. Szwarc, B. Jędrzejko, Legięć, A. Szwarc, M. Jędrzejko oraz Wehsoly, Czyż, Sztykiel, Kisiała, Lanc, Zdolski, Kuś, Gucwa, Pilch, Szymanek, Misik
RKS Cukrownik Chybie - GKS Pniówek 74 Pawłowice - 0:12 (0:4)
Skład Cukrownika: Gruszka (43. Stokłosa) - Mleczko (46. Pisarek), Filapek (75. Berta), Rakus, Fizia - Papkoj, Ł.Folek, Feruga, Zygma - Wlazło (75. Mleczko), Ł. Szczygielski
LKS Spójnia Landek - BKS Stal Bielsko-Biała (juniorzy) - 2:3
Bramki dla Spójni: Duda (samobójcza), Norbert Uchyła
Skład Spójni: Jacak – Sikora, Genc, Chudzik, Kubica, Gala, Wawro, Antkiewicz, Sobejko, Uchyła, Świerkot oraz Herok, Seruga, Janik
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Sokol Dolní Lutyně - 4:0 (3:0)
Bramki dla Mieszko-Piasta: Łukasz Jeleń - 3 (26, 35, 53), Michał Kotwica (21)
Skład Mieszko-Piasta: Przeworski – Gebel, Kotwica, Kozieł, Flejszman, Misztal, Kocur, Padło, Żwirek, Chitryniewicz, Jeleń oraz Oleksy, Granda, Machej
* mecz rozegrany w ramach turnieju Refotalcup w Olbrachicach
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: