Wiktoria Gibiec trzykrotną Mistrzynią Śląska
16.04.2007 0:00
9 medali zdobyli nasi pływacy na Mistrzostwach Śląska Dzieci 10-letnich, które odbyły się w miniony piątek w Katowicach.
3 złote i 1 brązowy wywalczyła Wiktoria Gibiec (MTP Delfin Cieszyn). Cieszynianka była najlepsza na 50 i 100 metrów stylem klasycznym oraz na 100 m stylem grzbietowym.
2 srebrne i 1 brązowy krążek zawisły na szyi Krzysztofa Kotowskiego, natomiast Marcin Strządała (H2O Jastrzębie) zdobył po jednym srebrnym i brązowym medalu.
Wyniki:
Dziewczęta
50 m stylem dowolnym
50 m stylem motylkowym
50 m stylem klasycznym
100 m stylem dowolnym
100 m stylem klasycznym
100 m stylem grzbietowym
200 m stylem dowolnym
Chłopcy
50 m stylem dowolnym
50 m stylem motylkowym
50 m stylem grzbietowym
100 m stylem dowolnym
100 m stylem motylkowym
100 m stylem grzbietowym
100 m stylem zmiennym
200 m stylem dowolnym
3 złote i 1 brązowy wywalczyła Wiktoria Gibiec (MTP Delfin Cieszyn). Cieszynianka była najlepsza na 50 i 100 metrów stylem klasycznym oraz na 100 m stylem grzbietowym.
2 srebrne i 1 brązowy krążek zawisły na szyi Krzysztofa Kotowskiego, natomiast Marcin Strządała (H2O Jastrzębie) zdobył po jednym srebrnym i brązowym medalu.
Wyniki:
Dziewczęta
50 m stylem dowolnym
1 | Patrycja Bart | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 0.35,33 |
2 | Nikolina Błasiak | UKS 48 Częstochowa | 0.35,73 |
3 | Natalia Jabłońska | MOSM Tychy | 0.35,95 |
. | ... | ... | ... |
38 | Natalia Dynowska | H2O Jastrzębie | 0.46,22 |
50 m stylem motylkowym
1 | Marta Śliwińska | MMKS Dąbrowa Górnicza | 0.40,69 |
2 | Natalia Woźniak | MMKS Dąbrowa Górnicza | 0.43,57 |
3 | Wiktoria Gibiec | MTP Delfin Cieszyn | 0.44,59 |
50 m stylem klasycznym
1 | Wiktoria Gibiec | MTP Delfin Cieszyn | 0.45,34 |
2 | Nikolina Błasiak | UKS 48 Częstochowa | 0.49,04 |
3 | Monika Kwiatkowska | UKS 48 Częstochowa | 0.49,26 |
. | ... | ... | ... |
5 | Justyna Kunina | H2O Jastrzębie | 0.51,38 |
100 m stylem dowolnym
1 | Monika Świerczek | UKS 54 Delfinek Bytom | 1.20,07 |
2 | Patrycja Bart | MKS Pałac Młodzieży Katowice | 1.21,57 |
3 | Marta Cynkier | UKS Orka Lędziny | 1.22,24 |
. | ... | ... | ... |
13 | Justyna Kunina | H2O Jastrzębie | 1.36,39 |
- | Natalia Dynowska | H2O Jastrzębie | DSQ |
100 m stylem klasycznym
1 | Wiktoria Gibiec | MTP Delfin Cieszyn | 1.40,27 |
2 | Monika Świerczek | UKS 54 Delfinek Bytom | 1.41,16 |
3 | Marta Cynkier | UKS Orka Lędziny | 1.44,06 |
. | ... | ... | ... |
12 | Justyna Kunina | H2O Jastrzębie | 1.53,60 |
100 m stylem grzbietowym
1 | Wiktoria Gibiec | MTP Delfin Cieszyn | 1.28,34 |
2 | Monika Świerczek | UKS 54 Delfinek Bytom | 1.29,44 |
3 | Karolina Buda | UKS Orka Lędziny | 1.39,73 |
. | ... | ... | ... |
13 | Natalia Dynowska | H2O Jastrzębie | 1.52,91 |
200 m stylem dowolnym
1 | Sara Marzec | UKS Orka Lędziny | 2.56,17 |
2 | Monika Świerczek | UKS 54 Delfinek Bytom | 2.58,25 |
3 | Natalia Woźniak | MMKS Dąbrowa Górnicza | 2.58,60 |
. | ... | ... | ... |
6 | Justyna Kunina | H2O Jastrzębie | 3.25,08 |
- | Natalia Dynowska | H2O Jastrzębie | DSQ |
Chłopcy
50 m stylem dowolnym
1 | Bartosz Katolik | MMKS Dąbrowa Górnicza | 0.32,17 |
2 | Marcin Strządała | H2O Jastrzębie | 0.35,14 |
3 | Krzysztof Kotowski | H2O Jastrzębie | 0.36,99 |
50 m stylem motylkowym
1 | Łukasz Chowaniec | UKS 48 Częstochowa | 0.37,79 |
2 | Julian Sawka | UKS Pirania Częstochowa | 0.37,92 |
3 | Marek Żmija | MKS MOS Katowice | 0.40,02 |
4 | Marcin Strządała | H2O Jastrzębie | 0.42,42 |
. | ... | ... | ... |
6 | Dawid Boziński | H2O Jastrzębie | 0.44,25 |
50 m stylem grzbietowym
1 | Krzysztof Tide | MOSiR Żory | 0.41,48 |
2 | Krystian Godula | UKS Hajduki Chorzów | 0.43,06 |
3 | Marcin Strządała | H2O Jastrzębie | 0.43,31 |
100 m stylem dowolnym
1 | Bartosz Katolik | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1.12,57 |
2 | Julian Sawka | UKS Pirania Częstochowa | 1.20,11 |
3 | Krzysztof Kotowski | H2O Jastrzębie | 1.25,36 |
100 m stylem motylkowym
1 | Bartosz Katolik | MMKS Dąbrowa Górnicza | 1.25,38 |
2 | Łukasz Chowaniec | UKS 48 Częstochowa | 1.30,71 |
3 | Marek Żmija | MKS MOS Katowice | 1.33,93 |
4 | Dawid Boziński | H2O Jastrzębie | 1.42,32 |
100 m stylem grzbietowym
1 | Krystian Godula | UKS Hajduki Chorzów | 1.32,31 |
2 | Grzegorz Cudak | KS Górnik Sosnowiec | 1.33,71 |
3 | Krzysztof Tide | MOSiR Żory | 1.34,42 |
. | ... | ... | ... |
6 | Marcin Strządała | H2O Jastrzębie | 1.40,92 |
7 | Dawid Boziński | H2O Jastrzębie | 1.41,94 |
100 m stylem zmiennym
1 | Marek Żmija | MKS MOS Katowice | 1.28,91 |
2 | Julian Sawka | UKS Pirania Częstochowa | 1.31,97 |
3 | Michał Karpeta | UKS 48 Częstochowa | 1.33,32 |
. | ... | ... | ... |
7 | Krzysztof Kotowski | H2O Jastrzębie | 1.37,48 |
200 m stylem dowolnym
1 | Bartosz Katolik | MMKS Dąbrowa Górnicza | 2.34,89 |
2 | Krzysztof Kotowski | H2O Jastrzębie | 2.57,13 |
3 | Marek Żmija | MKS MOS Katowice | 2.58,63 |
. | ... | ... | ... |
9 | Dawid Boziński | H2O Jastrzębie | 3.12,00 |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: