Skoczkowie z medalami mistrzostw UKS-ów
28.09.2006 0:00
Trzynaście medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 3 brązowe wywalczyli skoczkowie Wisły Ustronianki podczas Mistrzostw Uczniowskich Klubów Sportowych w skokach narciarskich, które odbyły się w dniach 22-23 sierpnia w Szczyrku.
Na najwyższym stopniu stanęli Mateusz Kukuczka w II konkursie indywidualnym juniorów młodszych, Tomasz Byrt w pierwszym i Paweł Słowiok w drugim konkursie młodzików oraz zespoły juniorów młodszych w składzie: Mateusz Cieślar, Kamil Waluś, Mateusz Kukuczka i młodzików: Artur Kukuła, Piotr Wójcik i Paweł Słowiok.
Wyniki:
Juniorzy młodsi (rocznik 1990-91)
Konkurs nr 1 - skocznia K-50 (22.09.2006)
Konkurs nr 2 - skocznia K-50 (23.09.2006)
Konkurs drużynowy - skocznia K-50 (23.09.2006)
Młodzicy (rocznik 1992-93)
Konkurs nr 1 (22.09.2006) - skocznia K-50
Konkurs nr 2 (23.09.2006) - skocznia K-50
Konkurs drużynowy - skocznia K-50
Dzieci (rocznik 1994 i młodsze)
Konkurs nr 1 (22.09.2006) - skocznia K-33
Konkurs nr 2 (23.09.2006) - skocznia K-33
Konkurs drużynowy - skocznia K-33 (23.09.2006)
Na najwyższym stopniu stanęli Mateusz Kukuczka w II konkursie indywidualnym juniorów młodszych, Tomasz Byrt w pierwszym i Paweł Słowiok w drugim konkursie młodzików oraz zespoły juniorów młodszych w składzie: Mateusz Cieślar, Kamil Waluś, Mateusz Kukuczka i młodzików: Artur Kukuła, Piotr Wójcik i Paweł Słowiok.
Wyniki:
Juniorzy młodsi (rocznik 1990-91)
Konkurs nr 1 - skocznia K-50 (22.09.2006)
1 | Jan Ziobro | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 224,9 pkt. | 50,0 i 51,0 m |
2 | Mateusz Kukuczka | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 220,3 pkt. | 49,0 i 50,5 m |
3 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 219,9 pkt. | 49,0 i 49,5 m |
4 | Kamil Kowal | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 216,1 pkt. | 48,0 i 48,5 m |
5 | Jakub Kot | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 215,0 pkt. | 49,0 i 48,5 m |
6 | Mateusz Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 212,1 pkt. | 49,5 i 47,0 m |
7 | Kamil Skrobot | TS Wisła Zakopane . | 211,2 pkt. | 48,0 i 47,5 m |
8 | Krzysztof Miętus | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 203,3 pkt. | 48,5 i 46,0 m |
9 | Artur Bandyk | TS Wisła Zakopane . | 195,8 pkt. | 46,0 i 46,0 m |
10 | Bartłomiej Czernik | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 193,6 pkt. | 46,5 i 45,0 m |
11 | Michał Pyclik | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 182,9 pkt. | 44,0 i 44,5 m |
11 | Wojciech Dudek | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 182,9 pkt. | 44,5 i 44,0 m |
13 | Andrzej Zapotoczny | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 177,8 pkt. | 45,0 i 42,0 m |
14 | Mariusz Kawulok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 177,3 pkt. | 42,5 i 44,5 m |
15 | Klemens Krzeptowski | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 175,5 pkt. | 42,5 i 42,5 m |
. | ... | … | ... | … |
18 | Przemysław Polok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 159,7 pkt. | 39,0 i 41,5 m |
24 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 140,8 pkt. | 38,0 i 36,5 m |
Konkurs nr 2 - skocznia K-50 (23.09.2006)
1 | Mateusz Kukuczka | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 225,0 pkt. | 50,0 i 50,0 m |
2 | Kamil Waluś | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 219,5 pkt. | 49,5 i 48,0 m |
3 | Kamil Kowal | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 218,5 pkt. | 49,0 i 48,5 m |
4 | Kamil Skrobot | TS Wisła Zakopane . | 217,5 pkt. | 48,0 i 49,5 m |
5 | Mateusz Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 216,2 pkt. | 50,0 i 48,0 m |
6 | Jan Ziobro | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 210,4 pkt. | 52,5 i 48,5 m |
7 | Krzysztof Miętus | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 209,9 pkt. | 47,5 i 48,5 m |
8 | Bartłomiej Czernik | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 201,4 pkt. | 47,5 i 46,0 m |
9 | Mariusz Kawulok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 189,5 pkt. | 45,0 i 45,0 m |
10 | Jakub Kot | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 188,0 pkt. | 49,0 i 46,0 m |
11 | Wojciech Dudek | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 187,0 pkt. | 46,0 i 44,0 m |
12 | Michał Pyclik | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 183,4 pkt. | 44,0 i 44,5 m |
13 | Kacper Skrobot | TS Wisła Zakopane . | 182,9 pkt. | 44,5 i 41,5 m |
14 | Andrzej Zapotoczny | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 176,2 pkt. | 44,0 i 41,5 m |
15 | Klemens Krzeptowski | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 174,4 pkt. | 42,5 i 41,0 m |
. | ... | … | ... | … |
17 | Przemysław Polok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 166,1 pkt. | 40,5 i 41,0 m |
21 | Marek Jurosz | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 145,1 pkt. | 39,5 i 37,0 m |
Konkurs drużynowy - skocznia K-50 (23.09.2006)
1 | UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka I | 660,7 pkt. | ... |
- | Mateusz Cieślar | 216,2 pkt. | 50,0 i 48,0 m |
- | Kamil Waluś | 219,5 pkt. | 49,5 i 48,0 m |
- | Mateusz Kukuczka | 225,0 pkt. | 50,0 i 50,0 m |
. | ... | ... | ... |
2 | UKS Regle Kościelisko I | 616,9 pkt. | ... |
- | Jakub Kot | 188,0 pkt. | 49,0 i 46,0 m |
- | Kamil Kowal | 218,5 pkt. | 49,0 i 48,5 m |
- | Jan Ziobro | 210,4 pkt. | 52,5 i 48,5 m |
. | ... | ... | ... |
3 | UKS Regle Kościelisko II | 587,5 pkt. | ... |
- | Andrzej Zapotoczny | 176,2 pkt. | 44,0 i 41,5 m |
- | Bartłomiej Czernik | 201,4 pkt. | 47,5 i 46,0 m |
- | Krzysztof Miętus | 209,9 pkt. | 47,5 i 48,5 m |
. | ... | ... | ... |
4 | TS Wisła Zakopane | 570,9 pkt. | ... |
- | Kacper Skrobot | 182,9 pkt. | 44,5 i 41,5 m |
- | Artur Bandyk | 170,5 pkt. | 45,0 i 45,0 m |
- | Kamil Skrobot | 217,5 pkt. | 48,0 i 49,5 m |
. | ... | ... | ... |
5 | PKS Gilowice | 526,6 pkt. | ... |
- | Krzysztof Łokaj | 156,2 pkt. | 39,0 i 39,0 m |
- | Wojciech Dudek | 187,0 pkt. | 46,0 i 44,0 m |
- | Michał Pyclik | 183,4 pkt. | 44,0 i 44,5 m |
. | ... | ... | ... |
6 | UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka II | 500,7 pkt. | ... |
- | Marek Jurosz | 145,1 pkt. | 39,5 i 37,0 m |
- | Przemysław Polok | 166,1 pkt. | 40,5 i 41,0 m |
- | Mariusz Kawulok | 189,5 pkt. | 45,0 i 45,0 m |
Młodzicy (rocznik 1992-93)
Konkurs nr 1 (22.09.2006) - skocznia K-50
1 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 223,3 pkt. | 49,0 i 50,5 m |
2 | Paweł Słowiok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 216,3 pkt. | 48,0 i 49,0 m |
3 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 192,7 pkt. | 44,5 i 46,0 m |
4 | Piotr Szczepaniak | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 191,4 pkt. | 45,0 i 46,0 m |
5 | Michał Pawlus | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 190,3 pkt. | 44,0 i 45,5 m |
6 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 189,0 pkt. | 43,5 i 46,0 m |
7 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 188,5 pkt. | 45,0 i 45,0 m |
8 | Adam Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 187,3 pkt. | 44,5 i 45,0 m |
9 | Grzegorz Miętus | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 185,8 pkt. | 44,5 i 45,0 m |
10 | Rafał Polinkiewicz | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 181,2 pkt. | 42,5 i 45,5 m |
11 | Dawid Kanik | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 175,9 pkt. | 43,5 i 42,5 m |
12 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 173,7 pkt. | 43,5 i 42,0 m |
13 | Andrzej Szlembarski | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 173,5 pkt. | 41,5 i 43,5 m |
14 | Aleksander Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 171,1 pkt. | 43,0 i 41,0 m |
15 | Dawid Kanik | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 170,1 pkt. | 42,5 i 41,5 m |
. | ... | … | ... | … |
18 | Mateusz Bujok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 165,2 pkt. | 41,5 i 41,5 m |
24 | Jan Kłoda | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 156,3 pkt. | 40,5 i 39,0 m |
32 | Mateusz Krężelok | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 139,6 pkt. | 36,5 i 37,5 m |
36 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 131,4 pkt. | 30,5 i 40,5 m |
38 | Paweł Matuszny | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 117,1 pkt. | 32,0 i 34,5 m |
44 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 98,6 pkt. | 30,5 i 28,5 m |
Konkurs nr 2 (23.09.2006) - skocznia K-50
1 | Paweł Słowiok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 234,0 pkt. | 51,0 i 51,5 m |
2 | Artur Kukuła | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 217,8 pkt. | 50,5 i 49,0 m |
3 | Tomasz Byrt | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 216,8 pkt. | 51,0 i 53,5 m |
4 | Adam Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 205,7 pkt. | 48,0 i 47,5 m |
5 | Piotr Wójcik | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 203,9 pkt. | 45,5 i 48,0 m |
6 | Rafał Polinkiewicz | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 203,3 pkt. | 45,5 i 47,5 m |
7 | Piotr Szczepaniak | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 201,2 pkt. | 47,0 i 47,5 m |
8 | Grzegorz Miętus | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 200,9 pkt. | 48,5 i 45,0 m |
9 | Aleksander Cieślar | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 193,7 pkt. | 46,0 i 44,5 m |
10 | Michał Pawlus | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 191,0 pkt. | 47,0 i 43,0 m |
11 | Bartłomiej Kłusek | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 189,1 pkt. | 43,5 i 48,0 m |
12 | Dawid Macura | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 185,3 pkt. | 44,5 i 45,0 m |
13 | Patryk Pokorski | SS-R LZS Sokół Szczyrk SMS Szczyrk | 183,4 pkt. | 45,0 i 43,5 m |
14 | Piotr Czyż | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 182,7 pkt. | 48,0 i 45,0 m |
15 | Andrzej Szlembarski | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 182,3 pkt. | 43,5 i 43,5 m |
. | ... | … | ... | … |
19 | Mateusz Bujok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 178,6 pkt. | 44,0 i 42,5 m |
21 | Michał Podżorski | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 177,4 pkt. | 44,5 i 41,5 m |
23 | Jan Kłoda | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 169,6 pkt. | 43,0 i 41,0 m |
30 | Mateusz Krężelok | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 151,2 pkt. | 40,5 i 37,5 m |
36 | Paweł Matuszny | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 138,3 pkt. | 36,0 i 38,5 m |
43 | Patryk Dunajski | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 95,4 pkt. | 29,0 i 29,5 m |
Konkurs drużynowy - skocznia K-50
1 | UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka I | 655,7 pkt. | ... |
- | Artur Kukuła | 217,8 pkt. | 50,5 i 49,0 m |
- | Piotr Wójcik | 203,9 pkt. | 45,5 i 48,0 m |
- | Paweł Słowiok | 234,0 pkt. | 51,0 i 51,5 m |
. | ... | ... | ... |
2 | UKS Stożek Wisła / KS Wisła Ustronianka I | 607,8 pkt. | ... |
- | Dawid Macura | 185,3 pkt. | 44,5 i 45,0 m |
- | Adam Cieślar | 205,7 pkt. | 48,0 i 47,5 m |
- | Tomasz Byrt | 216,8 pkt. | 51,0 i 53,5 m |
. | ... | ... | ... |
3 | UKS Regle Kościelisko I | 605,4 pkt. | ... |
- | Rafał Polinkiewicz | 203,3 pkt. | 47,0 i 47,5 m |
- | Grzegorz Miętus | 200,9 pkt. | 48,5 i 45,0 m |
- | Piotr Szczepaniak | 201,2 pkt. | 45,5 i 47,5 m |
. | ... | ... | ... |
4 | UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka II | 538,7 pkt. | ... |
- | Michał Podżorski | 177,4 pkt. | 44,5 i 41,5 m |
- | Mateusz Bujok | 178,6 pkt. | 44,0 i 42,5 m |
- | Piotr Czyż | 182,7 pkt. | 48,0 i 45,0 m |
. | ... | ... | ... |
5 | UKS Węgierska Górka | 533,1 pkt. | ... |
- | Konrad Turczak | 181,0 pkt. | 44,0 i 43,5 m |
- | Szczepan Kupczak | 161,1 pkt. | 40,5 i 41,0 m |
- | Michał Pawlus | 191,0 pkt. | 47,0 i 43,0 m |
. | ... | ... | ... |
6 | UKS Orzeł Wilkowice I | 526,8 pkt. | ... |
- | Rafał Kocurek | 169,4 pkt. | 41,5 i 42,0 m |
- | Jędrzej Ścisłowicz | 179,3 pkt. | 43,5 i 43,5 m |
- | Dawid Kanik | 178,1 pkt. | 44,5 i 42,0 m |
. | ... | ... | ... |
7 | UKS Stożek Wisła / KS Wisła Ustronianka II | 514,5 pkt. | ... |
- | Mateusz Krężelok | 151,2 pkt. | 40,5 i 37,5 m |
- | Jan Kłoda | 169,6 pkt. | 43,0 i 41,0 m |
- | Aleksander Cieślar | 193,7 pkt. | 46,0 i 44,5 m |
Dzieci (rocznik 1994 i młodsze)
Konkurs nr 1 (22.09.2006) - skocznia K-33
1 | Klemens Murańka | TS Wisła Zakopane . | 240,6 pkt. | 35,0 i 34,5 m |
2 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 232,0 pkt. | 34,5 i 34,0 m |
3 | Krzysztof Leja | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 231,5 pkt. | 34,5 i 34,0 m |
4 | Piotr Mojżesz | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 229,4 pkt. | 33,5 i 34,0 m |
5 | Damian Żyła | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 229,0 pkt. | 34,5 i 34,0 m |
6 | Jakub Przybyła | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 226,0 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
7 | Stanisław Biela | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 223,6 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
8 | Krzysztof Biegun | SS-R LZS Sokół Szczyrk PKS Gilowice | 220,4 pkt. | 32,0 i 33,0 m |
9 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 218,1 pkt. | 32,0 i 32,5 m |
10 | Bogdan Zych | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 210,3 pkt. | 33,0 i 31,0 m |
11 | Łukasz Socała | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 205,7 pkt. | 32,5 i 30,5 m |
12 | Michał Pytel | TS Wisła Zakopane UKS Chochołów | 203,4 pkt. | 31,0 i 31,5 m |
13 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 197,5 pkt. | 32,0 i 29,0 m |
14 | Łukasz Podżorski | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 195,7 pkt. | 30,5 i 30,0 m |
15 | Wojciech Fąferko | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 194,2 pkt. | 29,5 i 31,0 m |
. | ... | … | ... | … |
40 | Dominik Jurosz | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 134,1 pkt. | 23,5 i 23,5 m |
42 | Filip Pałaszyński | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 120,5 pkt. | 22,0 i 21,5 m |
44 | Paweł Wąsek | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 117,2 pkt. | 21,5 i 21,5 m |
47 | Kamil Kurek | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 103,4 pkt. | 20,5 i 19,5 m |
53 | Paweł Stasik | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 61,1 pkt. | 14,5 i 15,0 m |
Konkurs nr 2 (23.09.2006) - skocznia K-33
1 | Klemens Murańka | TS Wisła Zakopane . | 232,9 pkt. | 33,5 i 34,0 m |
2 | Piotr Mojżesz | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 225,3 pkt. | 32,5 i 34,0 m |
3 | Damian Żyła | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 225,1 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
4 | Krzysztof Leja | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 223,3 pkt. | 33,5 i 33,0 m |
5 | Jakub Wolny | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 222,5 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
6 | Krzysztof Biegun | SS-R LZS Sokół Szczyrk PKS Gilowice | 219,6 pkt. | 32,0 i 32,5 m |
7 | Stanisław Biela | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 219,0 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
8 | Szymon Szostok | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 218,4 pkt. | 33,0 i 32,0 m |
9 | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 213,0 pkt. | 32,0 i 31,5 m |
10 | Jakub Przybyła | WKS Zakopane UKS Regle Kościelisko | 209,2 pkt. | 32,0 i 31,0 m |
11 | Konrad Janota | SS-R LZS Sokół Szczyrk UKS Węgierska Górka | 205,9 pkt. | 30,5 i 32,0 m |
12 | Bogdan Zych | Start Krokiew Zakopane UKS Regle Kościelisko | 203,4 pkt. | 31,5 i 31,0 m |
13 | Łukasz Socała | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 200,3 pkt. | 31,0 i 30,5 m |
14 | Michał Pytel | TS Wisła Zakopane UKS Chochołów | 196,0 pkt. | 30,5 i 30,5 m |
15 | Wojciech Fąferko | LKS Klimczok Bystra UKS Orzeł Wilkowice | 193,3 pkt. | 32,0 i 32,0 m |
. | ... | … | ... | … |
17 | Mateusz Kojzar | KS Wisła Ustronianka UKS Centrum Wisła | 192,9 pkt. | 29,5 i 30,5 m |
21 | Łukasz Podżorski | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 183,9 pkt. | 30,0 i 27,5 m |
44 | Filip Pałaszyński | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 124,1 pkt. | 23,5 i 21,0 m |
45 | Dominik Jurosz | KS Wisła Ustronianka UKS Stożek Wisła | 118,0 pkt. | 22,0 i 21,5 m |
46 | Paweł Wąsek | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 116,4 pkt. | 21,0 i 21,5 m |
49 | Kamil Kurek | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 102,6 pkt. | 19,0 i 20,5 m |
52 | Paweł Stasik | LKS Olimpia Goleszów UKS Cisownica | 92,9 pkt. | 20,0 i 17,5 m |
Konkurs drużynowy - skocznia K-33 (23.09.2006)
1 | UKS Orzeł Wilkowice I | 672,9 pkt. | ... |
- | Damian Żyła | 225,1 pkt. | 33,5 i 33,5 m |
- | Piotr Mojżesz | 225,3 pkt. | 32,5 i 34,0 m |
- | Jakub Wolny | 222,5 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
. | ... | ... | ... |
2 | UKS Regle Kościelisko I | 651,5 pkt. | ... |
- | Stanisław Biela | 219,0 pkt. | 33,0 i 33,0 m |
- | Jakub Przybyła | 209,2 pkt. | 32,0 i 31,0 m |
- | Krzysztof Leja | 223,3 pkt. | 33,5 i 33,0 m |
. | ... | ... | ... |
3 | UKS Regle Kościelisko II | 598,1 pkt. | ... |
- | Bartłomiej Gąsienica-Laskowy | 213,0 pkt. | 32,0 i 31,5 m |
- | Kamil Gałysa | 181,7 pkt. | 30,5 i 27,5 m |
- | Bogdan Zych | 203,4 pkt. | 31,5 i 31,0 m |
. | ... | ... | ... |
4 | UKS Centrum Wisła / KS Wisła Ustronianka I | 595,5 pkt. | ... |
- | Łukasz Podżorski | 183,9 pkt. | 30,0 i 27,5 m |
- | Mateusz Kojzar | 192,9 pkt. | 29,5 i 30,5 m |
- | Szymon Szostok | 218,4 pkt. | 33,0 i 32,0 m |
. | ... | ... | ... |
5 | UKS Węgierska Górka | 579,6 pkt. | ... |
- | Konrad Janota | 205,9 pkt. | 30,5 i 32,0 m |
- | Artur Łokaj | 185,2 pkt. | 29,5 i 28,5 m |
- | Kacper Kupczak | 188,5 pkt. | 29,5 i 29,0 m |
. | ... | ... | ... |
6 | UKS Orzeł Wilkowice II | 551,2 pkt. | ... |
- | Kornel Dobija | 157,6 pkt. | 24,5 i 27,5 m |
- | Wojciech Fąferko | 193,3 pkt. | 32,0 i 32,0 m |
- | Łukasz Socała | 200,3 pkt. | 31,0 i 30,5 m |
. | ... | ... | ... |
13 | UKS Cisownica / LKS Olimpia Goleszów | 343,1 pkt. | ... |
- | Kamil Kurek | 102,6 pkt. | 19,0 i 20,5 m |
- | Paweł Wąsek | 116,4 pkt. | 21,0 i 21,5 m |
- | Filip Pałaszyński | 124,1 pkt. | 23,5 i 21,0 m |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: