Nartorolkowe zawody w Jaworzynce
11.09.2006 0:00
W niedzielę 10 września w Jaworzynce odbyły się III Międzynarodowe Zawody na Nartorolkach "Beskidy bez Granic".
W zawodach wzięli udział zawodnicy z Litwy, Czech, Słowacji i Polski.
Poniżej przedstawiamy wyniki z zawodów, natomiast fotorelacja z imprezy zamieszczona jest na stronie www.ug.istebna.pl
W zawodach wzięli udział zawodnicy z Litwy, Czech, Słowacji i Polski.
Poniżej przedstawiamy wyniki z zawodów, natomiast fotorelacja z imprezy zamieszczona jest na stronie www.ug.istebna.pl
Wyniki:
Bieg na Nartorolkach
Seniorki - rocznik 1986 i starsze - dystans 5,5 km
1 | Kornelia Marek | Polska | 19.37,3 |
2 | Klára Moravcová | Czechy | 20.13,5 |
3 | Urszula Zapotoczna | Polska | 20.50,4 |
4 | Martina Chrastková | Czechy | 22.45,6 |
Seniorzy - rocznik 1986 i starsi - dystans 5,5 km
1 | Viktor Novotný | Fenix Ski Team Jeseník | 17.23,9 |
2 | Strolia Mantas | Litwa | 17.49,3 |
3 | Mateusz Nuciak | Polska | 17.57,0 |
4 | Mariusz Hluchnik | Polska | 18.06,1 |
5 | Aleksiej Novoselski | Litwa | 18.47,1 |
6 | Wojciech Biskup | Polska | 19.03,1 |
7 | Jakub Sikora | TJ TŽ Třinec | 20.06,8 |
8 | Vojtěch Březina | Czechy | 20.39,6 |
9 | Mariusz Zowada | AZS AWF Katowice | 21.22,7 |
10 | Sławomir Śliż | Goleszów / Davis Trezeta | 22.28,7 |
Juniorki - rocznik 1987-88 - dystans 5,5 km
1 | Anna Staręga | Polska | 20.10,8 |
2 | Kinga Bieszczad | Polska | 21.02,4 |
3 | Aleksandra Prekurat | Polska | 22.14,4 |
4 | Katarzyna Pająk | KS Wisła Ustronianka | 30.29,5 |
- | Barbara Blašková | SKP Štrbské Pleso | DNF |
Juniorzy - rocznik 1987-88 - dystans 5,5 km
1 | Mariusz Michałek | NKS Trójwieś Beskidzka | 16.16,6 |
2 | Sławomir Jałowiczor | NKS Trójwieś Beskidzka | 17.30,2 |
3 | Martin Otčenaš | SKP Štrbské Pleso | 18.38,6 |
4 | Adrian Biernat | NKS Trójwieś Beskidzka | 18.45,3 |
5 | Jan Badura | Fenix Ski Team Jeseník | 19.51,9 |
6 | Jozef Mezovský | SKP Štrbské Pleso | 20.46,4 |
7 | Matůš Trinka | SKP Banská Bystrica | 22.19,6 |
8 | Dominik Chalupka | SKP Štrbské Pleso | 20.49,2 |
Juniorki młodsze - rocznik 1989-90 - dystans 5,5 km
1 | Dorota Kawuloková | TJ TŽ Třinec | 21.57,8 |
2 | Martina Stonavská | Dolní Lomná | 22.46,8 |
3 | Lucia Klimková | SKP Štrbské Pleso | 23.57,7 |
4 | Magdalena Ligocka | MKS Istebna | 24.11,5 |
5 | Beata Kawuloková | TJ TŽ Třinec | 24.56,0 |
6 | Martina Sikorová | Ski Mosty | 25.09,3 |
7 | Justyna Mitko | UMKS Marklowice | 27.30,3 |
8 | Dorota Adamiková | TJ TŽ Třinec | 27.46,9 |
- | Katarzyna Kubalok | MKS Istebna | DNF |
Juniorzy młodsi - rocznik 1989-90 - dystans 5,5 km
1 | Krzysztof Stec | Polska | 16.50,7 |
2 | Sebastian Gazurek | NKS Trójwieś Beskidzka | 17.50,9 |
3 | Vlastimil Smékal | Fenix Ski Team Jeseník | 19.06,6 |
4 | Tomasz Sikora | NKS Trójwieś Beskidzka | 19.25,5 |
5 | Dušan Zapalač | Fenix Ski Team Jeseník | 19.51,7 |
6 | Vaicililis Madestas | Litwa | 20.01,4 |
7 | Robin Sikora | Dolní Lomná | 20.15,4 |
8 | Jakub Martynek | Ski Mosty | 20.28,7 |
9 | Jan Lysek | Dolní Lomná | 20.45,8 |
10 | Roman Markovič | SKP Štrbské Pleso | 21.37,5 |
11 | Tomáš Klosovský | Fenix Ski Team Jeseník | 23.47,1 |
12 | Ondřej Mia | Dolní Lomná | 23.50,8 |
13 | Eduard Seibert | Ski Jilemnice | 23.56,0 |
14 | Mateusz Kenig | KS Wisla Ustronianka | 26.21,5 |
Młodziczki - rocznik 1991-92 - dystans 2,5 km
1 | Magdalena Krypczyk | UMKS Marklowice | 8.03,7 |
2 | Elżbieta Kilian | UKS Gimnazjum Istebna | 8.07,3 |
3 | Aleksandra Mitko | UMKS Marklowice | 8.14,3 |
4 | Renata Szpyrc | Ski Mosty | 8.18,8 |
5 | Katarzyna Kawulok | UKS Gimnazjum Istebna | 9.09,6 |
6 | Magda Voclavek | Dolní Lomná | 9.14,1 |
7 | Judyta Czepczor | UKS Gimnazjum Istebna | 9.35,5 |
Młodzicy - rocznik 1991-92 - dystans 5,5 km
1 | Mateusz Ligocki | UKS Gimnazjum Istebna | 21.02,0 |
2 | Przemysław Sitek | UMKS Marklowice | 21.33,0 |
3 | Ivo Seibert | Ski Jilemnice | 21.38,9 |
4 | Jakub Kyrych | Dolní Lomná | 21.51,8 |
5 | Jakub Wacowski | Ski Mosty | 22.30,5 |
6 | Petr Gorzolka | TJ TŽ Třinec | 22.33,1 |
7 | Marcin Wolny | UKS Gimnazjum Istebna | 23.27,0 |
8 | Dawid Wacławik | UMKS Marklowice | 24.05,4 |
9 | Tomasz Kaczmarzyk | UKS Gimnazjum Istebna | 24.21,4 |
10 | Jarosław Zwias | KS Wisla Ustronianka | 24.22,8 |
11 | Artur Podżorski | KS Wisla Ustronianka | 24.31,8 |
12 | Rafał Matuszny | UKS Gimnazjum Istebna | 24.43,1 |
13 | Paweł Cieślar | KS Wisla Ustronianka | 26.54,8 |
- | Bartłomiej Kajzar | UKS Gimnazjum Istebna | DNF |
Bieg Crossowy
Nadzieje (dziewczęta) - rocznik 1993-94 i młodsze - dystans 1,6 km
1 | Dominika Bieleszowá | TJ TŽ Třinec | 9.17,7 |
2 | Dominika Hulawy | UKS Gimnazjum Istebna | 9.17,9 |
3 | Barbara Bury | MKS Istebna | 9.28,6 |
4 | Kinga Łacek | UKS Gimnazjum Istebna | 9.50,7 |
5 | Barbara Niedobowá | Ski Mosty | 10.03,2 |
6 | Michaela Sikorová | TJ TŽ Třinec | 10.40,1 |
7 | Kinga Borowiak | MKS Istebna | 10.58,8 |
8 | Justyna Jochacy | UKS Gimnazjum Istebna | 11.00,7 |
9 | Karolina Woźnicka | Istebna | 11.04,7 |
10 | Dominika Porębska | UKS Gimnazjum Istebna | 11.10,7 |
11 | Dagmara Sikora | Istebna | 13.37,1 |
Nadzieje (chłopcy) - rocznik 1993-94 i młodsze - dystans 1,6 km
1 | Patrycjusz Polok | UKS Gimnazjum Istebna | 8.25,7 |
2 | Daniel Teofil | Ski Mosty | 8.36,5 |
3 | Krzysztof Kukuczka | UKS Gimnazjum Istebna | 8.37,2 |
4 | Dominik Hota | Dolní Lomná | 8.47,0 |
5 | Damian Michałek | UKS Gimnazjum Istebna | 8.50,9 |
6 | Paweł Dragon | NKS Trójwieś Beskidzka | 8.56,4 |
7 | Konrad Gazurek | UKS Gimnazjum Istebna | 8.58,7 |
8 | Artur Ferens | UMKS Marklowice | 9.11,7 |
9 | Mateusz Krężelok | UKS Gimnazjum Istebna | 9.20,7 |
10 | Marek Skatuła | UMKS Marklowice | 9.27,3 |
11 | Patryk Sitek | UMKS Marklowice | 9.33,1 |
12 | Ota Svider | TJ TŽ Třinec | 9.37,8 |
13 | Łukasz Haratyk | UKS Gimnazjum Istebna | 10.13,4 |
14 | Jakub Suszka | UKS Gimnazjum Istebna | 10.14,4 |
15 | Tomasz Legierski | UKS Gimnazjum Istebna | 10.19,6 |
16 | Jakub Wróblewski | Ski Mosty | 10.29,7 |
17 | Radosław Pękala | UMKS Marklowice | 10.31,2 |
18 | Dawid Juroszek | UKS Gimnazjum Istebna | 10.31,6 |
19 | Jakub Kluz | Dolní Lomná | 10.42,1 |
20 | Jakub Legierski | MKS Istebna | 13.13,7 |
Dziewczęta - rocznik 1995 i młodsze - dystans 1 km
1 | Gabriela Szotkowska | Ski Mosty | 4.55,8 |
2 | Sylwia Molitor | UMKS Marklowice | 5.08,7 |
3 | Dorota Kaczmarzyk | MKS Istebna | 5.12,7 |
4 | Monika Putek | UMKS Marklowice | 5.15,4 |
5 | Żaneta Adamus | MKS Istebna | 5.28,4 |
6 | Karina Kukuczka | MKS Istebna | 5.33,8 |
7 | Justyna Niewiadomska | MKS Istebna | 5.44,5 |
8 | Angelika Sikora | Istebna | 6.09,9 |
9 | Martyna Suszka | MKS Istebna | 6.24,7 |
10 | Teresa Łacek | Istebna | 7.03,9 |
11 | Magda Molitor | UMKS Marklowice | 7.38,0 |
Chłopcy - rocznik 1995 i młodsze - dystans 1 km
1 | Szymon Wacławik | UMKS Marklowice | 4.26,0 |
2 | Andrzej Łacek | MKS Istebna | 4.38,9 |
3 | Jakub Małyjurek | Istebna | 4.45,7 |
4 | Kamil Bury | Istebna | 4.58,0 |
5 | Dawid Bielesz | TJ TŽ Třinec | 4.58,6 |
6 | Filip Zogata | Dolní Lomná | 4.59,7 |
7 | Mateusz Mitko | UMKS Marklowice | 5.08,9 |
8 | Kamil Bugiel | UMKS Marklowice | 5.12,0 |
9 | Dawid Španihel | TJ TŽ Třinec | 5.17,6 |
10 | Szymon Legierski | MKS Istebna | 5.18,1 |
11 | Dominik Bury | Istebna | 5.18,7 |
12 | Przemysław Zawada | MKS Istebna | 5.23,5 |
13 | Kamil Prządka | MKS Istebna | 5.24,2 |
14 | Damian Marszałek | MKS Istebna | 5.25,4 |
15 | Ageusz Czepczor | Istebna | 5.34,6 |
16 | Dawid Sztajnert | MKS Istebna | 5.38,8 |
17 | Jakub Kajzar | MKS Istebna | 5.50,0 |
18 | Józef Haratyk | Istebna | 5.54,8 |
19 | Robert Sikora | Istebna | 5.56,5 |
20 | Adam Sikora | Istebna | 6.01,2 |
21 | Adrian Marszałek | Istebna | 6.03,0 |
22 | Patrycjusz Brączek | MKS Istebna | 6.09,3 |
23 | Damian Hulawy | MKS Istebna | 6.13,6 |
Komentarze
0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów.
Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz
regulamin
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: