Bardzo dobry start Grzegorza Śliwki we Lwowie

Grzegorz Śliwka z Bażanowic wespół Jackiem Dobrzyńskim (KS Społem Łódź) i Sebastianem Bątorem (KS Stella Kielce) triufmowali w rywalizacji drużynowej na zakończonych wczoraj we Lwowie Międzynarodowych Zawodach Łuczniczych "Bogdan Kokot Cup".
W finale pierwszy polski zespół pokonał drużynę z ukraińskiego Czerniowca 210:209.
Na szóstej pozycji zawody zakończyła Polska II w składzie: Piotr Ostrowski (CWKS Resovia Rzeszów), Jacek Kiełbik (KS Społem Łódź) oraz Tomasz Cis z Goleszowa (LKS Łucznik Żywiec).

W turnieju indywidualnym Śliwka dotarł do finału, w którym przegrał z reprezentantem gospodarzy Oleksandrem Małyszynem 104:105. Na osiemnastej pozycji został sklasyfikowany Tomek Cis.