Mistrzostwa Okręgu 10-cio latków

13 marca na Pływalni Aqua Relax w Knurowie odbyły się Mistrzostwa Śląska 10-latków. Były to pierwsze poważne zawody dla dzieci z rocznika 2000. Zawodnicy MTP Delfin Cieszyn spisali się dzielnie.

Julita Kustra zdobyła złoty medal na 200 m stylem dowolnym, 4 miejsce na 100 m stylem grzbietowym, 5 miejsce na 50 m stylem grzbietowym oraz 6 miejsce  na 50m stylem dowolnym.

Jakub Wisełka zajął 5 miejsce na 100m stylem dowolnym, 7 miejsce na 100m stylem zmiennym i 8 miejsce na 50m stylem dowolnym.

Michał Maniszewski  wywalczył 8 miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym, 9 miejsce na 50m stylem grzbietowym, 20 miejsce na 50m stylem dowolnym.