Czarne Pantery na podium

W piątek 22.01.2010 na lodowisku w Czeskim Cieszynie rozegrany został turniej hokejowy w którym wzięło udział 6 drużyn - HC Czarne Pantery , HC Hrádek , HC Technici Střítež, HC Dynamo Mosty , HC Rača, HC Kozubová.
W zawodach tych, świetnie spisała się nasza jedyna amatorska drużyna hokejowa Czarne Pantery. Niewiele zabrakło a hokeiści wróciliby z pucharem. - Mecz półfinałowy po zaciętej walce przegraliśmy w karnych ze zwycięzcami zeszłorocznego turnieju Grodecki Mundial drużyną HC Hradek- mówi Janusz Chrapek, kierownik drużyny. W finale, w meczu o trzecią lokatę Pantery pewnie pokonały HC Dynamo Mosty 4:0.