Ireneusz Jeleń trafia znów dwa razy!!!

W rozegranym dzisiaj meczu XI kolejki francuskiej Ligue 1, AJ Auxerre pokonał na własnym boisku Montpellier-Hérault SC - 2:1 (2:0). Obie bramki dla Auxerre strzelił Ireneusz Jeleń. Przypomnijmy, że tydzień temu wychowanek Piasta Cieszyn zdobył dwa gole w meczu z OSC Lille. Czytaj: Jeleń strzela bramki!

Świetna passa polskiego snajpera trwa. Jeleń po raz kolejny zdobył dwie bramki. Tym razem Polak dwukrotnie wpisał się w meczu 11. serii Ligue 1 przeciwko HSC Montpellier. Napastnik AJ Auxerre   oba gole zdobył w pierwsze połowie. Pierwszą bramkę strzelił w 16 minucie. Kilkanaście minut później w 27 minucie znów podwyższył wynik. W 90. minucie bramkę dla Montpellier-Hérault SC zdobył Nenad Džodić.

W tym spotkaniu oprócz Jelenia zagrał również Dariusz Dudka. Obaj nasi zawodnicy zagrali całe spotkanie. Dzięki tej wygranej ekipa z Auexerre awansowała na czwartą pozycję w tabeli.

Bramki: Ireneusz Jeleń - 2 (15, 27) - Nenad Džodić (90)